Kwindoo tracking for sailing võistlevatele jahtidele

Regati ajal jahtide jälgimiseks peab iga võistlev jaht kasutama Kwindoo rakendust Androidile või Iphone'ile - Kwindoo tracking for sailing.


- Kui oled varem kasutanud Kwindoo tracking for sailing äppi, siis ava äpp. Kui ei ole varem kasutanud, siis laadi alla äpp AppStorest või Google Playst.
- Iga päev enne starti - ühes telefonis jahi kohta logi äppi sisse, vali antud A. Le Coq Moonsund Regatta 2023 selle päeva etapp ja alusta jälgimist.
- Hoia oma telefon laetud ja sisse lülitatud kuni finišijoone ületamiseni.
- Kui kasutad Kwindood esimest korda pärast allalaadimist, peate Kwindoos endale konto registreerima (e-post, Facebook jne).

Kwindoo tracking for sailing juhend on nii ametlikul teadetahvlil kui ka SIIN.


Info saamiseks

Regati kodulehele oleme koondanud kogu vajaliku informatsiooni alates kaldaprogrammist kuni sponsorite pakkumisteni, lingid fotodele ja videotele, uudistele jne. 

Kodulehelt leiad ka lingi regati ametlikule teadetetahvlile, mis asub Manage2Sail keskkonnas - sinna on koondatud kõik võistlust puudutav dokumentatsioon, info võistlusametnikelt ja tulemused.

Selleks, et olla kursis ja saada teateid, kui lisatakse infot kas ametlikule teadetetahvlile Manage2Sailis või kodulehele, siis on parim viis ühineda WhatsAppi grupiga. Sinna postitavad vaid korraldajad. Klikka WhatsAppi logol ja oled automaatselt grupis sees:

Jaga regatikogemust

Kõik regatist osavõtjad on oodatud jagama oma regatikogemust nii oma sõpradega kui ka regatiperega - lisa oma videole, stoorile või pildile Facebookis ja Instagramis @muhuväinaregatt #muhuvainaregatt ning osale nii igal päeval toimuval auhinnasajul nii peasponsor A. Le Coqilt kui ka etapisponsorilt.

  


Meedik pardal?

Sinu jahi pardal on meedik?
Palun informeeri sellest ka korraldajaid, et teaksime, kelle poole saame vajadusel hädaolukorras pöörduda!

Palun saada email aadressile info@muhuvain.ee pealkirjaga MEEDIK PARDAL (jahi nimi) ning kirja sisuks meediku kontaktid!
Aitäh!

Saateauto

Logistikapartner DSV Estonia teeb purjetajate elu lihtsamaks! A. Le Coq 66. Muhu Väina regati kujundusega saateauto viib purjetajate varustuse sadamast sadamasse ja seda ilma tasuta. 

Palume võistlejatel enne Kärdla viimast sõitu kõik oma asjad rekkast kaldale tõsta, sest rekka ei lähe peale regatti lõppu Tallinnasse Kalevi jahtklubisse. Kõik asjad, mis on jäänud rekkasse, jäävad Kärdlasse.

Saateautol on kaks olulist inimest, kes igal võimalikul viisil aitavad asjad nii peale kui ka maha. 

Autojuht Uve Kruusamäe, tel  +372 511 9126

Logistik Henri Paet, tel +372 5374 5762