A. Le Coq


 

Muhu Väina regati peasponsoriks on Eesti suurim joogitootja A. Le Coq.

Sportland

 
  Eesti suurim spordipoodide kett Sportland ning Helly Hansen riietavad Muhu Väina regati võistlejaid! 
Tänavusel regatil on Sportland kohal Pärnu jahtklubis ning Kõiguste sadamas. Kõik huvilised saavad osta Muhu Väina sümboolikaga UV- kindlaid pika varrukaga tumesiniseid spordisärke ning tumesiniseid polosärke. Särke ette broneerida ei saa - kohapeal on kõige parem proovida ja seal osta!
Sportlandist saab osta full-set purjetamisvarustuse kinnastest saabasteni ning vabaajariided Helly Hansenilt ja Mustolt!

Pro Marine Trade

  
 
Regati pikaaegne toetaja ja purjetajatele laia valikuga e-kaubamaja Pro Marine Trade annab tänavu hoogu Kuressaare ringile. 

Et regatil varustuse osas tõrkeid ei tuleks, soovitame enne Pro Marine Trade kodulehelt Muhu Väina regati osalistele tehtud sooduspakkumised üle vaadata. MOONSUND koodiga on kuni 15. juulini allolevates kategooriates soodustus 20%:
- Purjetamisriided ja jalanõud (päikseprillid)
- Päästevahendid
- Navigatsioonivahendid
- Otsad, liinid vendrid
  

 Alter Marine

  
  Alter Marine on aastaid olnud A. Le Coq Muhu Väina regati etapisponsoriks ja teeb ka tänavu kõigile Muhu Väina regatilistele soodustusi.
Kas oled valmis algavaks hooajaks ja Muhu Väina regatiks? Kas oled valinud välja juba endale sobiva purjetamisvarustuse? Gilli tootevalikus on olemas kõik, mida vajate, et saaksite merel olemist täiel rinnal nautida ja ei pea samal ajal muretsema vett läbi laskvate jalatsite või jope pärast! Gilli rõivad on loodud spetsiaalselt karmide tingimuste jaoks, pakkudes kaitset päikese eest, vastupidavust ja maksimaalset mugavust igas olukorras. Vaata pakkumisi siit http://www.marine.ee/et/c/gill-11

 
  
 

 Alexela

  
  Suured tänud Kõiguste ringi sponsorile Alexelale, kes on aastaid toetanud Muhu Väina regatti kütusesponsorina, kuid tänavu on meie koostöö veelgi süvenenud.
Regati energiapartner Alexela annab teada, et Minu Alexela kliendiprogramm loob võimaluse igapäevased väljaminekud enda kasuks tööle panna, et järgmise sooja joogi või kütuseliitri eest vähem maksta.
Loe lähemalt https://www.alexela.ee/et/minualexela
   

Tactical Foodpack

   
Tänavune Tactical Foodpacki nimeline etapp võisteldakse Kuressaarest Kõigustesse.

Kõiki Tactical Foodpacki tooteid on võimalik osta nende kodulehelt siin http://tacticalfoodpack.com/ - tänavu soovitame juba varakult tooted ära osta veebipoe kaudu.

Kõigile muhuväinalistele kehtib sooduskood muhuvain23 ning -20% soodustust!
 

SYNLAB

  
 

 SYNLABI Pärnu lühirajal võisteldakse A. Le Coq 66. Muhu Väina regati esimesel päeval. Suur tänu SYNLAB, et olete esimest aastat sponsoriks!

Tule SYNLABi tervisekontrolli! Ülevaade tervisenäitajatest annab võimaluse kindlustundeks ning varjatud haiguste varajaseks avastamiseks.

Meie juures saad:

  • Teha erinevad tervisekontrolli pakette
  • Kontrollida toitumise ja spordi mõju tervisele
  • Testida ennast allergiate, puugi, suguhaiguste suhtes
  • Spetsiaalsed tervisekontrollid ettevõtetele 

20 proovivõtupunkti üle Eesti. Vaata lähemalt ja telli minu.synlab.ee

LoodusInvest

LoodusInvest on juba aastaid andnud hoogu A. Le Coq Muhu Väina regatile. Sellel aastal on LoodusInvesti nimeline Kõiguste-Kärdla etapp.

LoodusInvest annab teada: meie kirg on aia- ja metsatehnika, kodusisustus, köögitarvikud ja sportlik vaba aja veetmine. Juba üle 20 aasta esindame Stiga, Stiga Sport, Fiskars, Gerber, Iittala ja Arabia kaubamärke Eestis ning tegeleme nende edasimüügiga. Meie kodulehelt loodusinvest.ee leiad parimaid tooteid väga hea hinnaga.
   
   
 

Junimperium

  
 Parima mastitopi pildi mäng alaku!

Auhinnaks üks kast JUNIMPERIUM NAVY STRENGTH GIN'i!!! Auhinnamängus osalemiseks postita Instagramis või Facebookis mastitopist tehtud pilt ning lisa juurde @muhuväinaregatt #muhuväinaregatt! 


Seda, kas džinn on parem kui rumm, saab ise testida Pärnu jahtklubis laupäeval ja pühapäeval, kus Junimperium on oma toodetega kohal.
   Masti topi pildi võistluse võitsid sellel aastal Fanatic 2 meeskonna pildid, mis tabasid emotsiooni ja näitasid purjetamise lõbusat poolt.

Auhinna andsime välja neljapäeva õhtul Kõigustes Alexela kõiguste ringi autasustamisel.

Suured tänud kõikidele meeskondadele, kes panustasid - oleme Instagrami storydesse kogunud kõik postitused, neid saab sealt vaadata https://tinyurl.com/5b9cazrp,lisaks leiab ägedaid postitusi ka Facebookist, kui otsida postituse @muhuvainaregatt tagiga.