A. Le Coq 67. Muhu Väina regati avapidu Pirita jahisadamas! | 03 juuli 24, sigrid.kahar

Kalevi Jahtklubi sadam avab laupäeval, 13. juulil terveks päevaks oma uksed ning ootab kõiki kahekordsele avamispeole – avame Eesti suurima ja vanima, A. Le Coq 67. Muhu Väina regati ning Kalevi Jahtklubi uue sadamamaja!

Regatil osalevaid jahte täis Kalevi jahisadamas Pirital on terveks päevaks avatud regatiküla. Toitlustust Reval Cafe, Sailors' Home ning Alexela foodtruck, Vladislav Koržets ja Hanno „Kalastaja“ Kask korraldava räimeroogade õpituba, purjetamisvarustust ja -riideid pakuvad Sportland, Alter Marine ja Nautical, purjetamist tutvustavad Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli lapsed, lavale astub Puuluup ning meeleolu aitab luua multitalent Reigo Ahven.


13:00 Väravad avatud


13:00-18:00 Sõlmede töötuba ning võimalus minna Optimistiga väikesele tiirule jõel

Kalevi Jahtklubi Purjespordikooli õpilased tutvustavad erinevaid purjepaate alates Optimistist, kaldal toimub sõlmede õpituba ning soovi korral on võimalik minna jõele väikesele proovisõidule.


14:30-18:30 Vladislav Koržetsi ja Hanno Kase räimeroogade õpituba

TÜ EMI Kalanduse Teabekeskus koos „Kalastaja“ köögiga propageerivad eesti rahvuskala räime söömist. Teeme räimest lihtsaid roogasid ja vigurdame ka. Õpituba on kõigile tasuta ja tehtud tulem süüakse üheskoos ära.


18:30 Ansambel Puuluup


19:30 A. Le Coq 67. Muhu Väina regati avamine ja Kalevi Jahtklubi sadamamaja avamine


20:00 DJ Reigo Ahven

 

Pidu kestab kuni kell 22:00