OTSIN MEESKONDA

1. LIISI VÄHI

Otsin Muhu Väinaks meeldivat ja kultuurset paatkonda, kel oleks lisakäsi vaja! Purjetamiskogemust ca 13 aastat, kolmapäevakud ja muud võistlused ning sama kaua ka väinas käinud. Sellest umbes pool aega veerandisel, ülejäänud aja sõitnud suuremate aluste peal. Hetkel teen trenni ja võistlen hoopis väiksemate-sportlikemate Blusailidega, sestap oma tiimi pole. Positsioonidest olnud nii vööris-mastis, spinnisoodis, klahvidel, foka soodis ja nüüd on ka veidi rohkem roolikogemust.
Sõita tahaks terve väina ja ikka käe külge panna, mitte niisama kallutada :) Kontaktandmed: Liisi Vähi - liisivahi@gmail.com

2. MARION TAMMET

Kogemused puuduvad, aga meri tõmbab. Täpsem kirjeldus Marioni mõtetest siin.
/... / Ma südamest loodan, et keegi vajab endale kampa minusugust mõtlejat ja avastajat ning samaaegselt usinat õppurit. Võimalusel sooviksin kindlasti lüüa kaasa kogu võistlusel. 
Kontakt: marion.tammet@hotmail.com, tel 5373 6312

3. AET LAIGU

Nüüd küll juba päris viimane minut aga ega te juhuslikult ei tea, kas keegi otsib veel endale väinaks paati abikäsi, võin vajadusel sooti sikutada ja rooli hoida aga ka niisama kallutada, lihtsalt tekkis üelöö soov merele pääseda. olen aastate eest osalenud ka ise väinal.

Kontakt: Aet Laigu, aetlaigu@gmail.com

4. KRISTOFER SOOP

Kui kellelgi viimasel sekundil meeskonnaliiget vaja, siis olen huvitatud. Purjetamise "põhiasjad" selged, praktikat võiks alati rohkem olla, eriti spinniga. Täpsustamiseks helista julgelt või saada sõnum.
Muuseas, kui pärast sõitu on vaja jahi äratoomiseks lisakäppa appi, võib ka märku anda.

Kontakt: Kristofer Soop, tel  5699 8686

OTSIME TIIMIKAASLAST

1. CENTAUR

Soov leida meeskonnale täiendust. Üksikud etapid või soovi korral kogu regatt. Mingit tasu ei küsi, omad otsesed kulud peaks osaleja kandma ise.
Peaks oskama toime tulla otstega ja aru saama purjede trimmist ning suutma vajadusel hoida rooli kursil ka suurema laine korral.
Kontakt: Enn Õunpuu, tel 504 7641, Centaur EST 371, First 31.7