A. Le Coq 64. Muhu Väina regatt toimub 10.-17. juulil 2021


L
10. juuli
Registreerimine, mõõtmine ja kontroll Pärnu Jahtklubis

  19:00Regati avamine
 
P
11. juuli
1. etapp - Pro Marine Trade Pärnu lühirada

E
12. juuli

2. etapp - Tactical Foodpack Pärnu-Ruhnu etapp

T
13. juuli
3. etapp - Loodus Invest Ruhnu ring

K
14. juuli

4. etapp - Santa Maria Ruhnu-Kõiguste
N
15. juuli

5. etapp - Heimon Kala Kõiguste ring

R
16. juuli

6. etapp - Alter Marine Kõiguste-Kärdla

L17. juuli

7. etapp - Hiiumaa Sadamate Kärdla ring
Autasustamine ja regati lõpetamine

Ametlik teadetetahvel

Selle aasta regati ametlik teadetetahvel ei ole regatibüroos, vaid Manage2Sail lehel. Siit leiad kogu regati ametliku info.

Sportity

Juba teist aastat kasutame purjetajatele info jagamiseks Sportity äppi - lae alla äpp App Storest või Google Playst - oma andmeid sisestama kuhugi ei pea, sisesta ainult password mv2021.

Nii on kõik võistluskomitee teated kohe sul telefonis olemas!

Saateauto

Logistikapartnerid Volvo Trucks Estonia ja DSV teevad purjetajate elu lihtsamaks! Muhu väina regati kujundusega saateauto viib purjetajate varustuse sadamast sadamasse ja seda ilma tasuta. Kõik kotid/purjekotid märgistatakse siltidega ning abivalmis abiline Henri hoiab autos korda.

Regati alguses võtab saateauto asju peale Tallinnas Kalevi Jahtklubis neljapäeval, 08. juulil kell 18-19 ning reedel, 09. juulil kell 09-12. Pärnusse jõuab auto reedel, 09. juulil kell 17:00.

Pöörame tähelepanu, et auto ei tule Ruhnule, vaid liigub otse Pärnust Kõigustesse - proviandi ja varustuse kaasa võtmisel Pärnust palume seda arvestada.

Kärdlast lahkub auto nii, et jõuda 17. juulil kell 19:00 Heltermaalt lahkuvale praamile. Asjad toob auto Kalevi Jahtklubisse esmaspäeval kell 8:00-10:00. 

Träking

Träking käib jahis oleva mobiili kaudu - juhendi telefoni seadistamiseks leiad regati ametlikult teadetetahvlilt.

Palume kõikidel paatidel hiljemalt laupäeval, 10. juulil teha test läbi, kas kõik toimib korrektselt. Kui seadistus on telefoniäpis tehtud ja ID-ks purje number ilma tühikuteta, siis siin lehel on võimalik kontrollida, kas paat on täpina nähtav https://sportrec.eu/ui/#1gdp6esTäpi asukoht ei salvestu ja jälgimise välja lülitamisel kaob 5 minutiga lehelt.

Murede korral võtta julgelt ühendust Sportreci esindajaga: Tõnis Erm, tel 5666 9977, tonis@sportrec.eu, kes on laupäeval, 10. juulil olemas ka regatibüroos.


Purjetajad puhtama Läänemere nimel

Muhu Väina regatt ja Eesti joogitootja A. Le Coq panevad sellel purjetamishooajal puhtama Läänemere nimel seljad kokku ja soovivad läbi eeskuju muuta Läänemerel liiklejate mõtteviisi merd säästvamaks.

Selleks lähtume nii sellel regatil kui ka edaspidi oma tegevustes järgnevast:
- Sorteerime prügi - pannes juba jahis panditaara, papi ja olmeprügi eraldi, saame need vastavasse konteinerisse sadamas panna. Registreerimisel anname igale paadile rulli prügikotte selleks.
- Väikeprügi merre ei viska - olgu selleks siis näts või suitsukoni, kasutame selleks eraldi väikeprügitopsi.  Registreerimisel anname igale paadile hulga selliseid topse - olete teretulnud kasutama!!!
- Taaskasutame - veepudelid ja taaskasutatavad nõud on in, ühekordselt kasutatavad pakendid out.
- Väikesaartele prügi ei jäta - Ruhnule prügi ei jäta.
- Hoiame merd - kui näed sadamas või merel prügi, siis korja üles ja too see sadamasse vastavasse konteinerisse.

Sellel aastal oleme Muhu Väina regati logo roheliseks keeranud - logo roheline vaid üheks regatiks, suhtumine merre aga alatiseks roheline.Regatisärgid Sportlandilt

Regati sponsor Sportland on taas võistlejatele teinud lahedad Helly Hanseni regatisärgid ja seekord ka valged purjetamiseks sobivad nokamütsid. Selle aasta regatisärgid on valmistatud orgaanilisest puuvillast, naistele valged särgid, meestele nii valged kui ka tumesinised.

Sportlandi pop-up pood on avatud  Pärnu Jahtklubis laupäeval ja pühapäeval. Ettetellimist sellel aastal ei ole – nii regatisärke kui ka -nokamütse, samuti muid suviseid tooteid Sportlandi valikust, saab osta kohapeal.

Päeva parima pildi valimine

Regati jooksul anname igal päeval lavalt auhinna, milles peasponsori A. Le Coqi poolt vinged kollased kummikud ja kaks kasti parimaid jooke, lisaks päevasponsorilt üllatus! Jagage oma ettevalmistusi juba täna ja saate tiimiga auhinna Pärnus avamisel kätte!!! Lisa kindlasti juurde @muhuvainaregatt ja #muhuväinaregatt

Rahva Raamat annab eriauhinna

Noorel merekarul Oskaril on tema lemmikraamat teada – mis raamat on aga sinul pooleli? Kodus või jahis? Merel või sadamas? Jaga meiega oma lugemiskogemust ja Rahva Raamat, kes on aastaid rõõmustanud Muhu Väina regatilisi põnevate eriauhindadega, annab ka parimale raamatuteemalisele postitusele regati lõpus toreda preemia. Lisa kindlasti @muhuvainaregatt @rahvaraamat
Võistluse korraldavad Pärnu Jahtklubi ja Kalevi Jahtklubi koostöös Eesti Jahtklubide Liiduga.

Regati korraldajad on väga tänulikud, kui teil on regati kohta arvamusi, kommentaare või ettepanekuid. Ka tänu on teretulnud! Saada need meilile info@muhuvain.ee  Teeme regati koos veel paremaks!